Samimi ve Profesyonel Bir Yaklaşım
06105, İvedik-Ankara
Mermerciler Sitesi Yuva Mh, 3706. Sk. No:64/B
Çalışma Saatleri
P.tesi- C.tesi 9.00-18.00 (C.tesi 15.00)
Close
Mermerciler Sitesi Yuva Mh, 3706. Sk. No:64/B 06105, İvedik-Ankara
(0312) 396 02 21 mekanmezar@betamer.com
Web sitemize hoşgeldiniz

Mekan Mezar | Hakkımızda

Mezar taşı eski çağlardan bu yana hemen hemen her kültürde yer alan bir çalışmadır. Mezar taşının asıl amacı o mezarda yatan kişinin kim olduğu bilgisini yansıtması amacı ile yapılır. Mekan Mezar olarak sizlere mezar taşı konusunda en iyi şekilde hizmet vermekteyiz. 1.sınıf işçilik ve özenle çalışan ekibimiz ile sizlere en kaliteli hizmeti sunuyoruz. Vefat eden kişi için duymuş olduğunuz duyarlılık ile yaptırmaya karar verdiğiniz mezar yapımı işlerini bizlerde aynı duyarlılık ile işimizi en iyi ve en titiz şekilde yapıyoruz. Bunun dışında gerekse iklim şartları gerekse bulunduğu konum itibari ile kararmış yıpranmış mezar mermerleri için mezar bakımını da en temiz şekilde yapmaktayız.

Tarihi mezar taşları fiyatları ile ilgili detaylı bilgi için tıklayın.

Kaybınızdan dolayı ‘’ Mekan Mezar’’ olarak baş sağlığı diliyoruz. Allah rahmet eylesin, mekanı cennet olsun. Kuran-ı Kerimde geçtiği gibi ‘’her nefis ölümü tadacaktır’’  Cüz-i irade olarak bunu değiştirmeye şansımız yok.
Bundan sonrası için yapacağımız şey, kaybettiğimiz yakınımıza yakışır vaziyette gücümüzün yettiği oranda kabrini yaptırmak ve ruhu için bol dua etmektir.
Kaybettiğiniz yakınınıza Mekan Mezar olarak yakışır bir şekilde, birinci sınıf malzeme ve işçilikle mezar yapmaya hazırız.
Mekan Mezar tasarladığımız modelleri beğeneceğiniz gibi, bizde olmayan ancak beğendiğiniz bir mezar modelinin veya, çizimi bizimle paylaşmanız takdirde sizin için üretebiliriz.
Mezar taşları birinci sınıf, doğal renkli sağlam ve kaliteli malzeme kullanılarak yapıyoruz. Mekan Mezar olarak mezar baş taşını isteğe göre mermer veya mezarda kullandığımız renge göre granit üzerine yazarak yerleştirebiliriz. Mezar baş taşını şekline, modeline ve rengine siz karar verebilirsiniz.